Son Haberler:

  Exposhipping kapsamında SANMAR tersanesine basın gezisi gerçekleştirildi

  IMEAK Deniz Ticaret Odası adına UBM tarafından düzenlenen 14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı kapsamında, Exposhipping Istanbul Tersane Basın Gezisi düzenlendi.

  Sektörün son durumunu ve geleceğini konuşmak ve dünyanın tamir ve bakım üssü olma potansiyeline sahip Türk tersanelerinde başarıyla yürütülen projeleri yerinde görmek üzere düzenlenen basın gezisinin ilk durağı Sanmar tersanesi oldu.

  Sanmar A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gürün, römorkör inşasında dünyanın en büyük 10 şirketi arasında yer alan Sanmar Tersanesi ile ilgili bilgi verdi.

  SANMAR, DÜNYADA İLK BEŞ RÖMORKÖR ÜRETİCİSİNDEN BİRİ

  Sanmar Denizcilik, dünyanın en büyük beş römorkör üreticisinden biri...

  Sanmar A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gürün, Sanmar tersanelerinde iş güvenliğinin titizlikle uygulandığını belirterek en son teknolojileri yakından takip ettiklerini, bunun da dünyada aranılan bir marka olmalarını sağladığını ve genelde ürünlerine dış pazarda alıcı bulduklarını bunun da ihracat rakamlarına olumlu yansıdığını söyledi.

  TERSANE GEZİSİ YAPILDI

  SANMAR A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gürün'ün konuşmasının ardından Basın mensupları ile kısa bir tersane gezisi gerçekleştirildi.

  Kapalı ortamda ve aynı anda 3 adet römorkörün üretildiği tersanede son olarak hatıra fotoğrafı çektirilerek gezi sona erdi.

  17-03-2017 13:42 tarihinde yüklendi.