Son Haberler:

  12. Altın Çıpa Ödülleri sahiplerini buldu

  Denizcilik sektörünün oskar ödülleri olarak kabul edilen Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri 12. Kez sahiplerini buldu.

  Dünya denizcileri İstanbul Ataköy’de yapılan 12’nci Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Töreni’nde buluştu.

  Deniz Haber Ajansı tarafından düzenlenen Altın Çıpa törenine, dünya denizcileri her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi gösterdi.

  Panama Denizcilik Bakanı Jorge Barakat Pitty'nin onur konuğu olduğu Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri törenine 45 uluslararası örgütün üst düzey yöneticileri ile birlikte 71 farklı ülkeden 600 denizci katıldı.

  Kokteyl ile başlayan görkemli gecede, Ebru Sanatçısı Garip Ay, misafirlere görsel bir şölen yaşattı.

  RECEP CANPOLAT, DENİZCİLİĞİN ÖNEMİNİ VURGULADI

  Deniz Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Recep Canpolat, misafirlere hoş geldiniz diyerek denizciliğin önemini vurguladı.

  ’’ALTIN ÇIPA ÖNEMLİ BİR GÜNE DENK GELDİ’’

  TOBB Denizcilik Meclis Başkanı Erol Yücel ise, 12. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Töreni’nin Water Ballast Management yeni regülasyonumuzun uygulamaya başladığı çok önemli bir başlangıca denk geldiğini söyledi ve tören ile ilgili bilgi verdi.

  ‘’ALTIN ÇIPA ÖDÜL TÖRENİ GİDEREK BÜYÜYOR’’

  İMEAK DTO Başkanı Metin Kalkavan’da Altın Çıpa Töreni’nin giderek büyüdüğünü vurguladı.

  METİN KALKAVAN, PANAMA BAKANI PITTY’E ÖDÜL VERDİ

  Gecede Uluslararası Altın Çıpa Onur Ödülü'ne layık görülen Panama Denizcilik Bakanı Jorge Barakat Pitty'e ödülü İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan tarafından takdim edildi.

  DENİZCİLİK EĞİTİMİ ÖZEL ÖDÜLÜ METİN KALKAVAN’A VERİLDİ

  Metin Kalkavan ise, Denizcilik Eğitimi Özel Ödülü'nü TOBB Denizcilik Meclis Başkanı Erol Yücel'in elinden aldı.

  Türkiye Denizcilik Sektörü Meclis Başkanı Erol Yücel'in Jüri Başkanlığını yaptığı 19 kişilik Altın Çıpa Jüri Heyetinin belirlediği 23 firma Uluslararası Altın Çıpa ödülüne layık görüldü. 4 kişi ve bir kuruluşa ise başarı plaketi verildi.

  GEMİ VE TERSANELERE CANLI BAĞLANTI YAPILDI

  Gecede ödül alan bazı isim ve firmalar tersane ve gemilere canlı bağlanılarak açıklanması büyük heyecan yaşattı.

  DAVETLİLER MUHTEŞEM BİR GECE YAŞADI

  Deniz Çevik'in solist olarak sahne aldığı gecede Sinema Senfoni Orkestrası konserinde, Türk ve dünya denizcileri unutulmaz bir gece yaşadı.

  11-09-2017 15:47 tarihinde yüklendi.