Son Haberler:

  İMEAK DTO Şubelerinde Seçimler Yapıldı

  İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın şube seçimleri yapıldı.

  İMEAK Deniz Ticaret Odası'na bağlı Marmaris, İskenderun, Karadeniz Ereğli, Kocaeli, İzmir, Bodrum, Antalya ve Fethiye şubelerinde seçim heyecanı sona erdi.

  11 aylık seçim sürecinde İMEAK DTO Başkan Adayı Tamer Kıran 4 şubeyi, İMEAK DTO Başkanı Metin Kalkavan 3 şubeyi kazandı. Bir şube de ise bağımsız aday başkan seçildi.

  Bu arada İMEAK DTO’ya bağlı Bodrum ve Antalya şubelerinde seçimlere itiraz edildi.

  Bodrum seçimleri iptal edilirken Antalya şubesi için ise seçim kuruluna müraacat edilecek.

  İMEAK Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi için yapılan seçimlerde Bağımsız Aday olarak çıkan ve Hepimizin Odası Hareketiyle birlikteliğini açıklayan Halil Bağlı, İMEAK DTO Marmaris Şube Başkanı seçildi. Kırmızı Liste ile seçime giren Hasan Mengi ise 188 oy aldı.

  İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi seçimlerinde ise, Hepimizin Odası Hareketi adına Adnan Yener'in listesi, kullanılan 141 oydan 76'sını aldı. Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kavsak'ın listesi ise 64 oy alabildi.

  90 üyesi bulunan İMEAK DTO Karadeniz Ereğli Şubesi’nde yapılan seçimlerde 75 oydan, 44'ünü İrfan Erdem aldı. Mavi Liste ile seçime giren Rıfat Taneri ise 31 oyda kaldı. İrfan Erdem yeni dönemde de İMEAK Deniz Ticaret Odası Karadeniz Ereğli Şubesi’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapacak.

  İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi'ndeki seçimlerde ise, DTO Kocaeli Şubesi Kurucu Başkanı Vedat Doğusel ve Yavuz Ulugün'ün listeleri yarıştı. 161 kişinin oy kullandığı seçimde, Vedat Doğusel 113 oyla başkan oldu. Yavuz Ulugün ise 48 oy aldı.

  İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi seçimlerinde ise Gökalp Erim ve Yusuf Öztürk yarıştı. İMEAK DTO İzmir Şubesi mevcut başkanı Yusuf Öztürk, 239 oyla yeniden başkan seçildi. Mavi liste ile seçime giren Gökalp Erim ise 194 oy aldı.

  İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye şubesinde ki seçimlerde de 147 oy alan beyaz liste adayı Şaban Arıkan, yeniden DTO Fethiye Şubesi Başkanı seçildi. Tamer Kıran’ın öncülüğünde yola çıkan ‘Hepimizin Odası Hareketi’nin başkan adayı Ahmet Karabulut ise 138 oy alabildi.

  06-04-2018 14:12 tarihinde yüklendi.