Son Haberler:

  DEFAV 23. Geleneksel Dayanışma Gecesi'ne Yoğun İlgi

  İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı’nın 23. Geleneksel Dayanışma Gecesi, 5 Mayıs Cumartesi akşamı Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde yapıldı.

  DEFAV’ın geleneksel olarak her yıl düzenlediği dayanışma gecesine, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Suat Hayri Aka, İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran başta olmak üzere denizcilik sektörünün önde gelen isimleri ve çok sayıda davetli katıldı.

  DEFAV Yönetim Kurulu Başkanı İlker Meşe’nin ev sahipliğinde gerçekleşen DEFAV 23. Geleneksel Dayanışma Gecesi kokteyl ile başladı. DEFAV Başkanı İlker Meşe, mikrofonlarımıza etkinlikle ilgili bilgi verdi.

  Denizcilik camiasının önde gelen isimleri de mikrofonlarımıza DEFAV 23. Geleneksel Dayanışma Gecesi’nin önemini anlattı.

  DEFAV 23. Geleneksel Dayanışma Gecesi, kokteylin ardından yemek ile devam etti. Daha sonra DEFAV Yönetim Kurulu Başkanı Müh. İlker Meşe, kürsüye gelerek konuşma yaptı.

  İlker Meşe’nin konuşmasının ardından DEFAV’a katkı ve katılımları bulunan kurum ve şahıslara plaketleri takdim edildi.

  Gece de duygusal anlar da yaşandı. 5 Şubat’ta hayatını kaybeden Kaptan Tahir Sarıoğlu’nun ailesine plaket verildi.

  DEFAV 23. Geleneksel Dayanışma Gecesi’nde plaket töreninin ardından Sanatçı Rana Alagöz ve İskender Doğan’ın seslendirdiği şarkılarla davetliler eğlenceli dakikalar geçirdi.

  07-05-2018 15:03 tarihinde yüklendi.