Son Haberler:

  Marriot İnternational ve DATİ Holding güçlerini birleştirdi

  Marriott İnternational ile DATİ Holding işbirliğinde, Ataköy Marina’da denize sıfır konumda ‘JW Marriott İstanbul Hotel & Conference Center’ hayata geçiriliyor.

  Marriott International ile DATİ Yatırım Holding, ‘JW Marriott^ oteli için güçlerini birleştirerek bir ilke imza attı.

  Otel, DATİ Yatırım Holding tarafından yaklaşık 200 milyon dolarlık bir yatırım ile hayata geçecek ve 500 yeni istihdam yaratacak.

  İstanbul’un turizm potansiyeline güç katacak yatırım hakkında bilgi vermek üzere Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de 10 Mayıs 2017 günü basın toplantısı düzenlendi.

  Bası toplantısına, Marriott International Avrupa Lüks Operasyonlardan Sorumlu Başkanı Satya Anand, Marriott International Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Poğda Demircan, DATİ Yatırım Holding A.Ş. Yürütme Kurulu Başkanı Gökhan Kıran ve Dati Holding İştiraki olan Ataköy Otelcilik A.Ş Genel Müdürü Mehmet Culha, basın mensupları ve davetliler katıldı.

  ‘’KENTİN KONGRE TURİZMİNE KATKI SAĞLAYACAK’’

  Basın toplantısında konuşan DATİ Yatırım Holding A.Ş. Yürütme Kurulu Başkanı Gökhan Kıran, yaptıkları yatırımın kentin kongre turizmine çok önemli katkı ve fayda sağlayacağını söyledi.

  MEHMET CULHA, OTEL İLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ

  Dati Holding İştiraki olan Ataköy Otelcilik A.Ş Genel Müdürü Mehmet Culha da, otelle ilgili detaylı bilgileri paylaştı.

  ‘’TÜRKİYE’YE YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

  Marriott International Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Poğda Demircan ise, Türkiye’ye yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi.

  ‘’SEYAHATSEVERLERİ AĞIRLAMAK İÇİN CAN ATIYORUZ’’

  Marriott International Avrupa Lüks Operasyonlardan Sorumlu Başkanı Satya Anand’ de “Otelin modern ve sofistike tasarımı ile JW Marriott imzalı hizmetin birleşmesi bu şehirde lüksü yeniden tanımlayacaktır. Dünyanın her yanından İstanbul’u ziyarete gelecek zevk sahibi seyahatseverleri, bu oteli ve bu karakterli şehri deneyimlerken ağırlamak için can atıyoruz” dedi.

  10-05-2017 19:44 tarihinde yüklendi.