Son Haberler:

  Sanmar, SMS Towage'ye yedinci römorkörü teslim etti

   Sanmar Tersanesi, İngiliz römorkör operatörü SMS Towage için inşa ettiği yedinci ASD römorkörünü de teslim etti. Şirket römorköre “Superman” ismini verdi.

  Robert Allan imzalı RAmparts 2400 SX özel tasarımına sahip yeni römorkör Sanmar’ın Boğaçay serisi olarak inşa edildi.

  Sanmar Tersanesi, Superman'in teslimiyle bu modelde 27 adet üretime ulaştı. Ulupınar serisi temel alınarak geliştirilen bu seri, artırılmış genişliğe bağlı olarak daha fazla stabiliteye ve daha yüksek çekme gücüne sahip.

  Boğaçay serisi römorkörler için 75 metrik ton üzerinde çekme gücü sağlayabilen Caterpillar ve Rolls Royce gibi çeşitli motor seçenekleri mevcut.

  Teslimatı gerçekleştirilen Superman’de 70 metrik ton çekme gücü sağlayan iki adet 2 bin hp güce sahip ana motor bulunuyor. Bununla birlikte Superman, ayrı bir Caterpillar dizel pompa ile beslenen Fi-Fi 1 standardına uygun yangın söndürme ekipmanıyla donatılmış durumda.

  ‘’MÜŞTERİLERİMİZLE İYİ İLİŞKİLER KURMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

  Sanmar Genel Müdürü Cem Seven, “SMS Towage'ye yedinci teslimatımızı yapmış olmaktan gurur duyuyoruz. SMS Towage gibi yüksek saygınlığa sahip bir şirketin düzenli olarak bizi tercih etmesi, Sanmar üretimi römorkörlerin yüksek kalitesine ve performansına duyulan güvenin bir kanıtıdır. Sanmar olarak biz eski ve yeni bütün müşterilerimizle iyi ilişkiler kurmaya devam edeceğiz” Dedi.

  25-08-2017 16:08 tarihinde yüklendi.