Son Haberler:

  Denizcilik sektör temsilcileri Altın Çıpa'yı değerlendirdi

  Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri görkemli bir törenle 12. kez sahiplerini buldu.

  Denizcilik oskarları olarak kabul edilen 12. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Töreni İstanbul Ataköy’de havuz başında düzenlendi.

  Deniz haber Ajansı tarafından organize edilen ve 71 ülkeden 600 davetlinin katıldığı törende Türk ve dünya denizcileri bir araya geldi.

  Türkiye Denizcilik Sektörü Meclis Başkanı Erol Yücel'in Jüri Başkanlığını yaptığı 19 kişilik Altın Çıpa Jüri Heyeti, 23 firmayı Uluslararası Altın Çıpa ödülüne layık gördü. 4 kişi ve bir kuruluşa ise başarı plaketi takdim edildi.

  RECEP CANPOLAT, ALTIN ÇIPA İLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ

  Deniz Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Recep Canpolat, Altın Çıpa töreni ile ilgili notları paylaştı.

  5 kıtadan dünya denizcilerinin törene geldiğini ifade eden Recep Canpolat, törene katılan herkese teşekkür etti.

  DENİZCİ İSİMLERİ ALTIN ÇIPA İLE İLGİLİ KONUŞTU

  Tam anlamıyla denizcilik şölenine dönüşen tören öncesi sektörün önde gelen isimleri de gece ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

  Sanmar Denizcilik Amerikas Satış Direktörü Görkem Vural, Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Töreni’nin harika bir organizasyon olduğunu vurguladı.

  DEFAV Yönetim Kurulu Başkanı ve Altın Çıpa jüri heyetinde yer alan Bülend Temur ise, DEFAV olarak her yıl gece düzenlediklerini böyle lokal bir organizasyonun ne kadar zor ve önemli olduğunu bildiğini söyledi.

  Türk P&I Sigorta Genel Müdürü Ufuk Teker’de Altın Çıpa Töreni’nin Denizcilik Oskarları’na dönüştüğünü belirtti.

  İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan ise, Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Töreni’nin bu yıl 12. Kez düzenlendiğini ve giderek büyüdüğünü vurguladı.

  TOBB Başkan Yardımcısı Halim Mete, Altın Çıpa Töreni’ni dünyanın 70 ülkesinden denizcileri Türkiye’ye getirmek büyük başarıdır şeklinde yorumladı.

  Türk Loydu Başkanı Cem Melikoğlu’da Altın Çıpa Töreni ile ilgili uluslararası saygınlığa eriştiğini vurguladı.

  Palmali Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Mübariz Mansimov‘da 12. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödüllleri Töreni’nin Türkiye için son derece önemli olduğunu söyledi.


  12-09-2017 14:07 tarihinde yüklendi.