Son Haberler:

  Kumport, ihracatçının yüzünü güldürüyor

  Kumport, yeni yatırımıyla ihracatçının yüzünü güldürecek.

  İhracat parsiyel yüklemeleri yükleme gününden önce liman içindeki ihracat deposuna alan Kumport, bu işlemle düzeni sağlarken olası karışıklığın da önüne geçiyor.

  İnşa edilen yeni ambar sayesinde, yükler gümrüklü sahaya alınarak ihracatçılara gümrük işlemleri için zaman kazandırıyor. İhracat yükünün güvenliğini artırarak yükün kapalı alanda gümrük hizmetlerinin yapılmasına olanak sağlıyor. Depoya ürün getiren araçlar haftanın istediği günü gelip ürün bırakabiliyor ve bu sayede hafta sonu artan giriş trafiğinden etkilenmiyor.

  Kumport yeni ihracat ambarındaki işlemlerle yüklerin gideceği destinasyonlara göre ayırarak yanlış yüklemelerin önüne geçiyor.

  Gelen yükleri barkodlayarak fotoğraflanması olası yanlışlıkların önüne geçerken, ambara alınan yüklerin ambardaki lokasyonu, fotoğrafları ve gümrük işlemlerinin tamamlanmış olduğu bilgilerinin otomatik mail ortamında iletilmesi de işlemin doğru seyrinde ilerlemesini sağlıyor.

  Teknolojik alt yapı sayesinde bu tür aksaklıkların önüne geçen Kumport, ihracat yazılım programı ile de yüklerin liman sahasına hızlı ve doğru kabul edilmesine imkan sunuyor.

  Kumport, firmaların online sistemi kullanarak yüklerini limana yönlendirebilmesinden, yüklerin düzene sokulmasına, yüklerin gideceği destinasyonlarına göre barkodlanmasından fotoğraflanmasına kadar pek çok hizmet sunuyor.

  Kapalı ve güvenli bir ortamda muhafaza edilen yükler, işlemlerini gerçekleştirmesi için de firmalara zaman kazandırıyor. Yeni ambar, parsiyel yük tartım ve paletleme gibi hizmetler de verebiliyor.

  17-10-2017 17:12 tarihinde yüklendi.