Son Haberler:

  Dünya Denizcileri Altın Çıpa öncesi yemekte buluştu

  Denizcilik sektörünün oskarları olarak kabul edilen 12. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri töreni öncesi, 71 ülkeden gelen dünya denizcileri akşam yemeğinde bir araya geldi.

  Deniz Haber Ajansı tarafından organize edilen Altın Çıpa Ödül Töreni öncesi dünya denizcileri için Nossa Costa’da akşam yemeği düzenlendi.

  Panama Denizcilik Bakanı Jorge Barakat Pitty’nin onur konuğu olduğu yemeğe, Türk denizcilik sektöründen de Uzmar Denizcilik’in kurucusu aynı zamanda sektörün ‘Beybabası’ olarak tanınan Altay Altuğ, TOBB Denizcilik Meclis Başkanı Erol Yücel, DEFAV Başkanı Bülend Temur başta olmak üzere 45 uluslararası örgütün üst düzey yöneticileri ile birlikte 71 farklı ülkeden denizciler katıldı.

  Yemek öncesi konuşma yapan Deniz Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Canpolat, Türk ve Dünya Denizciliğinin prestijli ödülleri arasında yer alan Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri’nin 12’inci düzenlemenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

  Recep Canpolat’ın konuşmasının ardından Panama Bakanı Jorge Barakat Pitty’e ve yurt dışından gelen misafirlere günün anısına hediye verildi.

  Yemekte ‘Beybaba’ Altay Altuğ’da, mızıka resitaliyle davetlilere keyifli anlar yaşattı.

  TEKNE İLE BOĞAZ TURU YAPILDI

  Dünya denizcileri 8 Eylül sabahı da tekneyle Boğaz turu yaptı.

  Yurt dışından gelen misafirlere İstanbul Boğazı’nın muhteşem güzellikleri tanıtıldı.

  11-09-2017 20:21 tarihinde yüklendi.