Son Haberler:

  Altın Çıpa Jüri Heyeti, 2017 ödüllerini belirledi

  12. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödül Töreni için geri sayım başladı.

  8 Eylül 2017 tarihinde İstanbul Ataköy Sheraton Oteli'nde gerçekleşecek 12. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri için 19 kişilik Altın Çıpa Jüri Heyeti, Türkiye Denizcilik Sektörü Meclis Başkanı Erol Yücel’in başkanlığında bir araya geldi.

  İMEAK Deniz Ticaret Odası binasında toplanan heyet, yoğun bir değerlendirmenin ardından 12. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri’nin sahiplerini belirledi.

  Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Töreni, bu sene de tam anlamıyla bir denizcilik şöleni haline dönüşüyor. 12. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Töreni’ne 70’in üzerinde ülkeden 600 davetlinin katılması bekleniyor.

  8 Eylül 2017 tarihinde İstanbul Ataköy Sheraton Oteli Havuz başında yapılacak Altın Çıpa Ödül Töreni’nde geçen yıl olduğu gibi bu yılda unutulmaz film müzikleri, Sinema Senfoni Orkestrası eşliğinde Altın Çıpa'da yeniden sahne alacak.

  Deniz Çevik'in solist olarak sahne alacağı Sinema Senfoni Orkestrası konserinde, Türk ve dünya denizcileri unutulmaz bir gece yaşayacak.

  16-08-2017 18:44 tarihinde yüklendi.