Son Haberler:

  Ekol, İspanya SIL 2017 Fuarı'nda büyük ilgi gördü

  Ekol Lojistik, yurt dışında katıldığı lojistik fuarlarında büyük ilgi görmeye devam ediyor.

  Transport Logistic Münih Fuarı’nın ardından Ekol Lojistik, 6-8 Haziran 2017 tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşen 19. Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Fuarı’na katıldı. İspanya’nın en büyük, Avrupa’nın ise ikinci büyük Lojistik ve Taşımacılık etkinliği olan SIL Uluslararası Lojistik Fuarı, Taşıma ve Lojistik sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirdi.

  79 bin metrekare alan üzerine kurulan fuara, Güney Avrupa, Akdeniz, Latin Amerika ve Güneydoğu Asya ülkeleri katıldı.

  EKOL, AVRUPA’YI İRAN’A 8 GÜNDE BAĞLAMAYI BAŞARDI

  Ekol Lojistik, geçtiğimiz aylarda 17 günde Çin'i Macaristan'a demiryolu taşımacılığının avantajlarıyla bağlayarak bir ilki gerçekleştirmişti. İran'da 65 bin metrekarelik alana kurduğu Lojistik şirketi sayesinde Avrupa'yı İran'a 8 günde bağlamayı başardı. Ekol lojistiğin 35 milyonluk yatırımıyla gerçekleşen bu başarı Munih Transport Lojistik Fuarı'nın ardından Barselona SIL 2017 Fuarı'nda da büyük ilgi gördü.

  EKOL İSPANYA, AVRUPA ÜLKELERİ İÇİN ÇÖZÜMLER SUNUYOR

  2014 yılında Akdeniz’in lojistik kıyılarını birleştirme hedefi ile kurulan Ekol İspanya, bugün birçok Avrupa ülkesi için çözümler sunuyor. İspanya'da üç yıl gibi kısa bir sürede ülke genelinde 5 ofise ulaşan Ekol Lojistik, 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketi konumunda.

  ‘’48 SAATTE 100’DEN FAZLA ÜLKEYE ULAŞIYORUZ’’

  Fuarın ilk günü Ekol standında düzenlenen basın toplantısında Ekol İspanya Ülke Müdürü Alfio Centocinque, 2014 yılında faaliyete geçen Ekol İspanya’nın büyüme yolculuğundaki önemli gelişmeleri paylaştı.

  “Avrupa'ya ve Avrupa'dan taşımacılıkta genelde karayolu ile, 48 saatten az sürede, 100'den fazla noktaya ulaşıyoruz. Bu kısa nakliye süresi sayesinde, İspanyol ithalatçıların ve ihracatçıların diğer ülkelerdeki büyüme ve gelişmelerine yardımcı oluyor ve daha iyi rekabet etmelerini sağlıyoruz" dedi.

  09-06-2017 16:01 tarihinde yüklendi.