logo

CNR Avrasya Boat Show 13. Kez Kapılarını Açtı

Paylaş:

CNR Avrasya Boat Show 13. Kez kapılarını açtı.

Dünyanın ikinci en büyük tekne ve yat fuarı Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı’nın VIP açılışı CNR EXPO’da yapıldı.

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in ev sahipliğinde yapılan fuarın açılışına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salim Özpak, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) Başkanı Alparslan Sirkecioğlu yaptı.

CNR Holding Koordinatörü Cem Sürer açılış konuşmasında 13. Kez düzenlenen CNR Avrasya Boat Show’da bu yıl beklentilerin yüksek olduğunu söyledi.

DENTUR Başkanı Alparslan Sirkecioğlu ise Türk bayraklı teknelerin marinalarda daha az ücret ödeyecekleri günleri dört gözle beklediklerini söyledi.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan’da Türkiye’de fuarcılığın hızlı bir şekilde giderek büyüdüğünü vurguladı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salim Özpak ise, Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı CNR Avrasya Boat Show’un önemine değindi.

Konuşmaların ardından 13. CNR Avrasya Boat Show’un açılışı yapıldı.

CNR Holding Koordinatörü Cem Sürer fuar açılışının ardından DenizHaber.TV mikrofonlarına CNR Avrasya Boat Show ile ilgili bilgi verdi.

CNR Avrasya Boat Show’da birçok yatın ilk kez Türkiye prömiyeri gerçekleştirildi.

Fuarda, denizcilik sektörüne ait birçok ürün meraklıların beğenisini kazandı. CNR Avrasya Boat Show’da elektrikli Jet Surflar, elektrikli Jet Skiler ile dalış malzemeleri de dikkat çeken ürünler arasında yer aalıyor.

Fuarda, denizcilik sektörünün önde gelen bin 500 markası, 3 bin 500’ün üzerinde deniz aracını on binlerce yerli ve yabancı ziyaretçi ile buluşturuyor.

CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen fuar, 18 Şubat'a kadar tüm ziyaretçilerine açık olacak.